ייעוץ זוגי למנהלים

אתם מנהלים בחברה מצליחה או בעלי עסק משלכם. אתם משקיעים חלק ניכר מזמנכם במקסום יחסי האנוש עם העובדים הכפופים לכם ועם חברי הנהלה נוספים ואתם לא מבינים מה הסיבה שבתוך ביתכם פנימה זה לא עובד...

ייעוץ זוגיכשלשני בני זוג קריירה משגשגת כמנהלים, הם בדרך כלל בטוחים שהם יכולים לנהל באותה הצלחה גם את חייהם הפרטיים. אבל זה לא תמיד כך. לעתים אותם מנהלים מוצלחים בארגון חווים חוויות שונות לגמרי בתוך ביתם פנימה. הזוגיות שלהם מאמללת אותם, מאופיינת במאבקי כוח, בבעיות תקשורת וכדומה.
אם שבעתם ניתוחים פסיכולוגיים וחיפוש "אשמים", ואם נמאס לכם רק "לדבר" על הבעיות שלכם ואתם מוכנים להתקדם לפתרונות מעשיים, לייעוץ זוגי ממוקד בשיטת "התבוננות®", יש מה להציע לכם!
מחקרים מוכיחים, שכ- 80% מהבעיות הנפוצות בזוגיות, נובעות מבעיות בתקשורת. ייעוץ זוגי שמתמקד בלמידת טכניקות וכלים למקסום הטיפול בקונפליקטים בדרך של ניהול "שיחת למידה על פני שיחה קשה", מציע לכם חלופה שאינה רק יעילה יותר מטיפול פסיכולוגי, אלא גם חסכונית ממנו. השיטה מבטיחה שיפור דרמטי בתקשורת הזוגית בפרק זמן קצר יחסית.
"לא יאמן מה שכלים פשוטים בתקשורת יכולים לחולל בזוגיות של הבנאדם, חבל שלא ידענו את זה עשרים שנה קודם", אומרים עובד ורונית מרמת השרון, שניהם מנהלים בכירים בתחומם. "תוך 3 מפגשים כבר חשנו שינוי דרמטי בקשר בינינו והיינו מסוגלים לנהל דיאלוג אמפטי במקום לריב", מספרים אירית ואלדד מגבעתיים, בעלים של חברה להפקת אירועים. "ייעוץ זוגי בשיטת התבוננות® עשה לנו, מה שטיפול פסיכולוגי ממושך לא עשה לנו!", מתוודים אפרת ומשה, מנהלת וחשב של חברת טקסטיל משפחתית מרמת גן.

ייעוץ זוגי ממוקד בשיטת התבוננות®, הפתרון המתבקש לבעיות הזוגיות שלכם!

ייעוץ זוגי ממוקד בשיטת התבוננות®, יקנה לכם כלים משוכללים לתקשורת זוגית חיובית ואפקטיבית. הכלים שתלמדו יוכלו לשרת אתכם, כמובן, גם בתחומים אחרים בחיים, כולל ובעיקר במקום העבודה. במקום לחפש אשמים תלמדו להציג את נקודת המבט שלכם, במקום להתגונן תלמדו להכיל דעות שונות משלכם מבלי לחוש מאוימים מכך, ובמקום להיות תובעניים תלמדו לרתום את בן הזוג למטרה שלכם. תוך זמן קצר מיישום הכלים בפועל, בהתמדה ובעקביות, תתחילו לחוות בזוגיות שלכם שינוי דרמטי, כשרגשות המרירות והכעס עקב מאבקי הכוח הבלתי נגמרים, יפנו את מקומם לאינטימיות וחברות אמיתית, המבוססות על התחשבות הדדית בצרכים של שניכם ויכולת לגשר ביניהם.

מה תלמדו בתהליך?

• תלמדו שאפשר להתגבר על כעסים וטינות ולהחליף אותן בתקשורת זורמת, גלויה ופתוחה.
• תגלו איך להיות קשובים באמת לצרכי בן הזוג ותגרמו גם לו להיות קשוב אליכם.
• תעוררו מחדש את תחושות האינטימיות והחברות שאיבדתם.
• תגלו איך להשיג את תמיכת בן הזוג באמצעות תקשורת חיובית ללא "צורך" במתחים וריבים.
• תלמדו להמיר תקשורת ביקורתית ושיפוטית, בתקשורת חיובית ואמפאתית.
• תלמדו לזהות "מוקשים" רגשיים ולטפל בהם ללא מתחים וללא מאבק.
• תרכשו כלים ליישוב סכסוכים וקונפליקטים דרך חשיבה במתכונת של Win-Win.

ייעוץ זוגי למנהלים בשיטת התבוננות® מניב אמנם תוצאות מרחיקות לכת, אבל לא לכל זוג הוא מתאים. לפני שתקבלו החלטה, בדקו האם אתם עונים על הקריטריונים:

למי ייעוץ זוגי למנהלים בשיטת התבוננות® לא מתאים?

• אם אינכם מתכוונים להמשיך ולתרגל את הכלים הנלמדים בבית.
• אם אתם מצפים לשיטת "זבנג וגמרנו" מתוך ציפייה שעצם ההגעה למפגשים מספקת, ללא כל מאמץ נוסף או השתדלות מצדכם.
• אם אתם שונאים שינויים ועל כן נוטים להעלות שוב ושוב התנגדויות המחבלות בסיכוי לשינוי.
• אם אתם לא מוכנים להתאמץ, ולסגל לעצמכם גישות חדשות העתידות לחולל שינוי ביחסים שלכם, ומתעקשים לשמר את הגישות הקיימות.
• אם אתם ממשיכים להתנהל מתוך תפיסה של "מנצח - מפסיד" ולא מאמינים שישנה דרך משולבת שעיקרה "מנצח – מנצח".
• אם אתם דוגלים בתפיסת ה"או או" - או שאני צודק, או שהיא צודקת, ולא מוכנים לקבל שישנה אפשרות, בה כל אחד מהצדדים צודק לשיטתו.
• אם אתם באים בגישה של "זה אבוד מראש" ו"ממילא שום דבר לא יעזור".

אבל אם בבסיס אתם אוהבים זה את זו ובהחלט רואים לעצמכם עתיד משותף, אם אתם מוכנים להשקיע מאמץ מרוכז בלימוד כלים וטכניקות שהוכיחו את עצמם בקרב זוגות מנהלים עם בעיות דומות לשלכם, ואם אתם מוכנים לבוא עם ראש פתוח, לקבל ולתרגל כל כמה שיידרש מכם, הרי שייעוץ זוגי למנהלים בשיטת התבוננות®, הוא המענה עבורכם!.