מנהלים מוערכים ומצליחים ככול שיהיו לא בהכרח מצטיינים בתחומים האחרים בחייהם, היכן שנדרש להניח למשימתיות ולעשות מעבר חד לעיתים לעולם הרגש. זה קורה באינטראקציה אל מול בני הזוג, כהורים לילדים או במסגרת משפחתית מורחבת יותר. אותם מנהלים יכולים להיות מודעים לצורך לאזן את הפרקטי, כך שנמצא אותם משקיעים מזמנם ביחסי אנוש עם העובדים, הכפיפים והקולגות אך היכולת הזו לא תמיד באה לידי ביטוי מיטבי בתוך ביתם פנימה. לא אחת אנו נתקלים במנהלים שיודעים לעשות את העבודה מצוין במקום עבודתם, אך חיים בזוגיות מאמללת ו/או ביחסים לא מספקים עם ילדיהם. הרקע נתון לא אחת בחוסר ההבנה העמוקה להיבטים ולצרכים הרגשיים של הקרובים ביותר ומכאן, שהדרך להתנהלות לא מאוזנת שגובה מחירים אישיים כבדים, קצרה.
אז אחרי שהנחתם בצד את ההנחה (המוטעית) שניהול זוגיות / משפחה = לניהול חברה, הצעד הבא הוא להפנים את העובדה שכולם עושים טעויות. אלו החכמים אינם מתעלמים מהם ופועלים כדי לתקנן לאלתר. בכל זוגיות ויחסים משפחתיים יש עליות ומורדות – הרעיון הינו להבין היכן התהוו הבעיות ומהן הסיבות העמוקות שהובילו להתהוותן, ומשם לנוע לפתרונות מגובים בפעולות מקדמות.
כמנהלים, חשוב לזכור שכישורי ההובלה, אופן פתרון הבעיות וסגנון הניהול שלכם, שמיושמים היטב בחברה, לא בהכרח מתאימים ליישום במשפחה. ההבנה שאתם חייבים לשים את כובע המנהל בצד ולחבוש את כובע בן הזוג / איש המשפחה, היא הצעד הראשון בדרך לזוגיות מיטבית ולמשפחה מאושרת.
אנחנו לא שופטים. אנחנו עוזרים לכם לחשב מסלול מחדש באמצעות שיטה בדוקה – "התבוננות®" – אשר מוכיחה בכל פעם מחדש את כוחה ויעילותה בזכות המבנה שלה: לפני שמתקנים - מתבוננים. יחד נלך אחורה על ציר הזמן, נברר מה המטען, החיובי והשלילי, איתו הגעתם לזוגיות / הורות, ומהם ההיבטים עליהם יש לשים דגש בדרך לשיפור בתהליך הייעוץ הזוגי / משפחתי.

ייעוץ זוגי / משפחתי ממוקד בשיטת התבוננות® הוא הפתרון לקשיים שלכם!

לאורך שנות עבודתנו הוכחנו שוב ושוב שהרכיב המשמעותי ביותר במערכות יחסים הוא היכולת לנהל תקשורת בינאישית מיטבית בדגש על מוכוונת ליצירת שיתוף פעולה. ייעוץ ממוקד בשיטת התבוננות®, יקנה לכם כלים רגשיים לצד פרקטיים לתקשורת חיובית ואפקטיבית. הכלים שתלמדו הוכחו כאפקטיביים ביותר בתחומים שבהם קיימת מעורבות רגשית ו/או כשאנו רוצים ליצור מחוייבות של האחר לפתרון בעיה. מכאן, שמעבר לתרומה בתוך ביתכם פנימה, תשדרגו את התקשורת הבינאישית אל מול עובדיכם.
במקום לחפש אשמים, תלמדו בתהליך עפ"י שיטת התבוננות®, להציג את נקודת המבט שלכם, במקום להתגונן תלמדו להכיל דעות שונות מבלי לחוש מאוימים, ובמקום להיות תובעניים תלמדו לרתום את מי מבני המשפחה למטרה שלכם. תוך זמן קצר מיישום הכלים בפועל בהתמדה ובעקביות, תתחילו לחוות שינוי דרמטי, כשרגשות המרירות והכעס יפנו את מקומם לתחושות של קבלה, הקלה, רווחה וחברות אמיתית, המבוססות על התחשבות הדדית בצרכים והיכולת לגשר ביניהם.

הסתר

ייעוץ זוגי למנהלים לקראת פרידה

"משפחה" במשמעות הנפוצה שלה, מוגדרת כארגון שמנוהל על ידי גבר ואישה, שמשמשים "מנכ"לים משותפים". מכאן, שפרידת בני זוג ופירוק המשפחה דומה במובנים רבים לפירוק חברה. החלטה שכזו היא דרמטית ועתידה להשפיע לאורך שנים עליכם, על ילדיכם ועל עתיד העסק שאתם מנהלים.

קרא עוד
קרא עוד

אוהבים או שותפים

יש מי שמגדירים מערכות יחסים כעבודה לכל דבר, ואם זה נכון – איך תגדירו זוגות שחולקים לא רק מיטה אלא גם משרד משותף וישיבות הנהלה משותפות? ניהול זוגי של חברה הוא אתגר לכל זוג – איך תוכלו לצלוח אותו?

קרא עוד
קרא עוד

אימון וייעוץ משפחתי לבעלי עסקים/חברות

מנהלים חברה או עסק גדול? חושבים שזה מכשיר אתכם לנהל גם את המשפחה? תחשבו שוב... גם אם חלק מעקרונות "ניהול" המשפחה והעסק דומים, הכשרה ניהולית אינה הופכת אתכם להורים טובים יותר – והמודעות לעובדה זו היא צעד ראשון בדרך למשפחה מתפקדת.

קרא עוד
קרא עוד

ייעוץ זוגי למנהלים

אתם מנהלים בחברה מצליחה או בעלי עסק משלכם. אתם משקיעים חלק ניכר מזמנכם במקסום יחסי האנוש עם העובדים הכפופים לכם ועם חברי הנהלה נוספים ואתם לא מבינים מה הסיבה שבתוך ביתכם פנימה זה לא עובד...

קרא עוד
קרא עוד