אימון אישי לקריירה ניהולית

אתם מנהלים, מכהנים בתפקיד בכיר או מועמדים לכזה, יש לכם יכולות וכולם מכירים בהן – אבל האם יש לכם קריירה אמיתית? האם אתם יודעים לאן אתם שואפים להגיע בעוד חמש שנים? ועשר? מה אתם עושים כדי להתקדם לעבר המטרה?

קריירה ניהוליתכדי לפרוץ קדימה לא מספיקים כישורים, יכולות ושאיפות. אתם זקוקים לכלים מדוייקים שיאפשרו לכל אלה להתבטא ולקריירה שלכם לפרוץ.

אימון לקריירה ניהולית בשיטת התבוננות® מצייד אתכם בארגז כלים שיאפשר לכם לא רק לבנות קריירה, אלא יסודות יציבים ואיתנים בעזרתם תשיגו הישגים גם בתחומים שונים בחיים. בתום האימון תגלו 'אני' אחר לגמרי: הגב יזדקף ואיתו הביטחון העצמי, היכולת להתמודד עם מצבים תשתפר פלאים - והתוצאות יהיו בהתאם.

אז למי מתאים תהליך אימון לקריירה ניהולית?

  • למי שכבר מכהן בתפקיד ניהולי, אך לא מרגיש שיש לו אופק לעתיד

  • למנהלים שיש להם תחושה של חוסר סיפוק מהשכר או מהתנאים

  • למנהלים שלא מתקדמים בקצב שבו הם יודעים שהם יכולים

  • למנהלים שמיצו את פרק השכיר/ה בחייהם, רוצים להיות עצמאים אבל חוששים

ארבע הדוגמאות שהבאנו הן רק מדגם מייצג של המקרים בהם אימון מנהלים לקריירה משנה את התמונה על פיה. האימון יוביל למצב בו לא תהיה לכם בעיה לעמוד על שלכם, לקבל את הקידום שרציתם או לצאת לדרך עצמאית, לעשות שינוי קריירה מקצה אל קצה והכי חשוב – לראות אופק אליו תתקדמו החל מעכשיו.

אין לנו ספק שטמונים בכם כוחות עצומים להשיג כל מה שברצונכם להשיג. העובדה שהחלטתם לפנות לאימון מנהלים לקריירה מעידה על כמה דברים:

  1. שיש לכם כוח רצון. זה לא טריוויאלי לקבל החלטה לבקש עזרה, ואף לחפש את הנווט שישב לצידכם וינחה אתכם בדרך הנכונה.

  2. שיש לכם שאיפות. להתקדם, לשנות, להצליח, להוכיח, להתחזק.

  3. שיש בכם עוצמה. כל אימון ובפרט אימון לקריירה הוא תהליך שאורך זמן ותובע כוח ועוצמה נפשית. ההחלטה שלכם להביא לשינוי נובעת ממקום של עוצמה פנימית ואנחנו נעצים אותה עוד.

איפה כל התכונות האלה באות לידי ביטוי?

ראשית – הן היו אתכם כל הדרך והובילו אתכם למקום בו אתם נמצאים כעת - מנהלים. ברור שאתם מוערכים על ידי אחרים, גם אם אתם מעריכים את עצמכם פחות. באמצעות שיטת התבוננות® נגלה ונבחן מה בולם, מעכב, מונע מכם לפרוץ לדרך חדשה בדרך לקריירה משמעותית. נזהה מהן החוזקות שלכם ונציף מעלה את היכולות האמיתיות שלכם - את הייחודיות, העוצמה והיתרונות.

ואז נבנה יסודות בריאים ויציבים

אחרי שזיהינו את החוזקות (ואת החולשות) נתחיל בתהליך של העצמה. בתהליך משותף, נקלף את כל השכבות שבולמות אתכם, תקבלו כלים לשאוף הכי גבוה שאפשר להתחבר ולקבל את ה'אני' הפנימי שלכם כחבר הכי טוב שהולך אתכם באש ובמים, נכשיר אתכם לזקוף קומה, לשחרר את הבלמים ואת המעצורים ולעשות! ודרך העשייה לראות עד כמה אתם טובים וראויים. על בסיס היסודות החזקים האלה, שהם האלף-בית באימון לקריירה ניהולית, נתחיל לבנות את העיסוק החדש שלכם.

הבחירה שלכם בנו, בהתבוננות®, היא צעד משמעותי בדרך לקריירה מוצלחת. וזאת משום  שאנחנו לא רק מומחים באימון אישי וניהולי אלא גם בייעוץ ארגוני, בדגש על ניהול המשאב האנושי. בנוסף לאימון לקריירה נוכל לסייע לכם גם בהכנה מקיפה לראיונות ומבחנים בשוק העבודה. מוכנים להצליח?