אימון אישי להתפתחות ומימוש עצמי בניהול

אתם מספרים לעצמכם ולסובבים אתכם, שאתם פשוט חייבים לעשות שינוי בחיים ובעסק. שלמרות שהעסק נראה מוצלח, למרות שקיבלתם קידום בעבודה, אתם מרגישים תקועים ותחושת החמצה מלווה אתכם על כל צעד ושעל. אך כמעט באותה נשימה, אתם גם מסבירים מדוע השינוי, הפריצה, לא יכולים להתרחש עכשיו...

התפתחות ומימוש עצמי

ויש לכם נימוקים משכנעים למכביר: אין מספיק כסף, אתם עסוקים, ההלוואות לוחצות, החברה המתחרה פשטה רגל ואתם חוששים מגורל דומה.

אבל... עמוק בפנים אתם יודעים שהכל תירוצים.

שאין סיבה אמיתית לא להתקדם, חוץ מהתחושה המעיקה שרק כלפי חוץ אתם נראים ה"מנכ"לים" הקשוחים והבטוחים בעצמם חוץ מהעובדה שמי שמנהל את העניינים למעשה הוא הפחד.

קשה לכם.
אתם מתמודדים בכל החזיתות ובכולן מדשדשים במקום. לא כך דמיינתם את חייכם, שחולפים ומתקדמים במהירות. אתם שומעים על חברים שעשו את זה בגדול – הפכו את העסק הקטן של הוריהם לרשת, עשו אקזיט מעורר קנאה, עומדים בראש חברה משגשגת – וכמובן שמשלבים גם חיי משפחה למופת, עם ילדים חמודים ונסיעות פוטוגניות לחו"ל. המשותף לכל אותם מנהלים מצליחים הוא שהם יודעים מה הם רוצים מהחיים והדרך אל עבר המטרה ברורה להם. כך זה לפחות נראה מבחוץ.

לכם, לעומת זאת, הכל פחות ברור.
מהי בכלל המטרה הגדולה? האם קורצתם מהחומר הנכון למנהלים או בעלים של חברה? אולי בכלל היה עדיף להישאר שכירים עם ראש קטן שמפילים את העט ב-18:00 וחוזרים הביתה לאישה ולילדים? למה אתם צריכים כל כך הרבה אחריות על הראש? האם הכסף הגדול שווה את זה?

אתם קוראים בשקיקה כל כתבה על עוד חברה ישראלית שהצליחה בחו"ל, על עוד אקזיט, על עוד מיזוג משתלם. אתם מעבירים את חייכם במחשבות על חיים של אחרים - צופים בקנאה בחייהם המוצלחים של נשים וגברים ש"עשו את זה", ומנסים להאמין שגם לכם זה יקרה. שגם אתם תעברו לשחק במגרש של הגדולים.

אבל אתם מתים מפחד.

כשאתם נחשפים להזדמנות לחולל שינוי, אתם מחכים להתרגשות הזאת שתסעיר ותסחף אתכם, אבל במקום זאת, אתם מתמלאים בפחד משתק ומצמית שלוחש לכם: "תעזבו, אתם לא תצליחו. מעולם לא הצלחתם ואין סיבה שהפעם זה יהיה שונה. רק תתאכזבו, תפסידו את מה שיש לכם. עדיף כבר שתורידו פרופיל ותסתפקו במה שיש..."

וזה מה שאתם עושים. פעם אחר פעם. מוותרים.

אבל הקול הפנימי שלכם לא מרפה.
המתת המיוחדת שקבלתם, השליחות האישית שלכם, אינם מוכנים לוותר, ולכן גם כשאתם מדכאים אותם, חוסמים אותם ונלחמים בהם, הם תמיד מוצאים את הדרך להופיע שוב ושוב ולתבוע את מה שמאז ומתמיד היה שלהם – את האושר שלכם, את חדוות היצירה והביטוי האישי, את העוצמה וההעצמה שלכם, את ההתפתחות האישית שלכם.

אולי זה ינחם אתכם לדעת שאתם לא "התקועים" היחידים.
ממש לא.
לצאת מאזור הנוחות המוכר והידוע במיוחד במצב שלכם – כשיש הרבה מה להפסיד - זה קשה.
המוח העתיק (המוח הלא מודע) שלנו מתוכנת להגיב לכל שינוי כאיום על חיינו, וכשאנחנו פועלים ללא ליווי והנחיה של איש מקצוע מנוסה אנחנו עלולים להקשיב לו ולוותר לרצון הזועק לשינוי.

מה שאתם צריכים הוא ליווי אישי, אינטנסיבי וצמוד, עם מנטורית ומאסטר קואוצ'ינג וותיקה, שמכירה את כל תעלוליי המוח העתיק לסוגיהם ומאפשרת לכם ליצור מרחב בטוח לתהליך שינוי מבורך, העתיד להוביל אתכם לחיים מלאי העצמה וסיפוק.

רגע אחד קטן של הצלחה, של התגברות, הוא כל מה שנחוץ לכם בשביל לצעוד את הצעד אל ההצלחה המיוחלת, וזה בדיוק מה ששיטת התבוננות® מאפשרת.

השיטה פותחה במיוחד עבור מנהלים והיא יוצרת חממה מבוקרת, מכילה ומעודדת, המלווה אתכם בהתמדה ובסבלנות לעבר ההצלחה. צעד צעד, עקב בצד אגודל, מבלי לסכן דבר ומבלי לוותר על דבר (מלבד הפחד), תלמדו איך לנכס את הרגשת ההצלחה על ההישגים שלכם, איך להבין שהיכולות שלכם אמיתיות – ולא סתם הצגה שאתם מעלים לכבוד העולם ותפסיקו להרגיש שכל מה שהשגתם הוא זיוף שעלול להתמוטט בכל רגע.

ומה עם הפחד? ברגע שתאפשרו לעצמכם לעשות שימוש בכלים האימוניים של שיטת התבוננות® ולערוך היכרות עם העולם הפנימי שלכם, עם היכולות והאיכויות שלכם, כמו גם עם הרצונות שלכם. ברגע שתתחילו לפעול ולצעוד לעבר המטרות שהגדרתם - תחזקו את הביטחון ואת הדימוי העצמי שלכם, תפוגגו את הפחד ותתחילו לחוות צמיחה אישית, ביטחון עצמי שהולך וגדל והעצמה אישית.

אז מה אתם אומרים? רוצים להעז ולקפוץ למים ולהצעיד את עצמכם ואת העסק שלכם קדימה ולמעלה? צרו קשר - אנחנו ממש כאן, עם גלגל ההצלה.