אימון אישי להעצמה למנהלים

"הלוואי שהייתי מאמין בעצמי יותר", "הלוואי שלא היה לי אכפת לי מה אומרים עלי", "הלוואי שהייתי מעז סוף סוף ללכת עם האני האמיתי שלי".
אם מחשבות כגון אלה מעסיקות אתכם תדיר בתפקידכם כמנהלים, כנראה שאתם בדרך להעצמה אישית ולפריצת דרך משמעותית, וזה רק עניין של זמן עד שתרשו לעצמכם את מה שמאז ומתמיד הגיע לכם... 

העצמה

לחיות מתוך תחושות של הערכה עצמית, העצמה וצמיחה אישית ומתן ביטוי עצמי מלא ושלם, הן בתפקידכם כמנהלים והן בחייכם האישיים.

מהו המחיר שמשלמים על הפחד?

אם הגעתם לתפקיד בכיר, אבל אתם לא מאמינים שהוא מגיע לכם; אם אתם בטוחים ש"עבדתם" על כולם ולמעשה אתם לא ראויים לכבוד שאתם מקבלים; אם אתם בטוחים שאתם לא שווים מספיק, שאין לכם יכולת אמיתית ושאתם מפגינים משהו שהוא בעיקרו חיצוני ובגדר "זיוף" – אתם מונעים מעצמכם הגשמה עצמית אמיתית ועסוקים כנראה בריצוי חברתי וב"להיות מה שמצפים מכם" ומחמיצים בדרך את החיים האמיתיים, המלאים והמספקים שיכולתם לחיות.
התבוננות® תיקח אתכם אל מעבר לפחד. תפגיש אתכם עם חוויות מהעבר ותנחה אתכם כיצד לחוות אותן מחדש, הפעם באופן בריא ושלם, כשאת מקום הפחד ממלאות הערכה והעצמה אישית.

התבוננות® - אימון יוצא דופן להעצמה אישית למנהלים עם תוצאות יוצאות מן הכלל

אנחנו מזמינים אתכם למסע פורץ דרך שיכלול סדרת אימונים אישיים, המלווים בטכניקות וכלים המותאמים לכם באופן אישי, בעזרתם תחוו תהליך שתחילתו בהתבוננות ובחינת האמונות והמחשבות עמן התהלכתם עד היום ; המשכו בלמידת הבחירות שעשיתם בחייכם כפועל יוצא ובמחיר הגבוה שנאלצתם לשלם עליהן ; וסופו בהחלטה מה להותיר וממה הגיעה העת להיפרד בדרככם לשגשוג בתחומי חייכם בכלל, ובקריירה בפרט, ממקום של קבלה והערכה עצמית.
אם אתם חולמים על השלב הבא בקריירה ועל חיים שלמים ביותר ללא תחושה של "הונאת הסביבה" – אימון בשיטת התבוננות® הוא הדבר המדויק עבורכם.