אימון אישי לאסרטיביות בניהול

  • אם אתם מנהלים חברה או עסק ולא מרגישים מוערכים על ידי עובדים או קולגות
  • אם אתם מנהלים בארגון ורואים איך התפקידים הבאים אותם סימנתם לעצמכם נתפסים על ידי אחרים
  • אם את מקום היצירתיות שמילאה אתכם בתחילת הדרך תופסת תחושת מרירות והחמצה 

אז כנראה שהגיע הזמן להתבוננות®!

אסרטיביות

אסרטיביות בניהול - למה זה חשוב?

אתם משקיעים בעבודה שעות ארוכות ומקריבים לא מעט. אתם מרגישים שהעסק הוא אתם ושאתם חיים אותו 24/7,  אתם עומדים ביעדים שהוצבו על ידיכם/אחרים, שומרים על יחסים טובים עם העובדים שלכם, ובכל זאת לא מרגישים שאתם "עושים את זה" באמת. מסביבכם, מנהלים שאתם מכירים, חלקם פחות מוכשרים מכם, מתקדמים לתפקידי ניהול בכירים יותר או לחברות גדולות יותר.

אתם תוהים לעצמכם מתי תראו תמורה להשקעה, והיצירתיות שמילאה אתכם בתחילת הדרך מתחלפת לאיטה במרירות, המוטיבציה דועכת ואתם שוקעים לבינוניות רוטינית, שמושגים כמו הערכה או הגשמה עצמית זרים לה.

אסרטיביות בעבודה - איך זה עובד?

נועם מתאמן בשיטת התבוננות® להעצמת מנהלים מספר על התהליך שעבר: 

נועם, בן 45, הוא מנהל הסניף הראשי בחברת תיירות גדולה. מאחוריו כ-20 שנות עבודה בתחום התיירות. "אני תקוע" היה המשפט הראשון ששמעתי ממנו, כשהתחלנו בתהליך האימון. לדבריו, הוא השקיע את מיטב שנותיו בחברת התיירות, תרם המון מהאנרגיה והיצירתיות שלו ואכן התקדם מאוד והיום הוא מנהל את הסניף הראשי של החברה, אך כשזה מגיע לקידום אל הנהלת החברה עצמה – מדלגים עליו.

אחרי שני מינויים של מנהלי סניפים אחרים לתפקידי מטה הוא התחיל להרגיש פגיעה בביטחון העצמי ובהערכה העצמית שלו. עם התקדמות האימון נועם גילה כוחות חדשים והבין מה באמונות ובדפוסי החשיבה שלו, תקע אותו ומנע ממנו להתקדם בקריירה.

היום, כשנה לאחר סיום התהליך, נועם מונה לסמנכ"ל חברת התיירות. "הרווחתי את עצמי בגדול!" הוא אומר. כבר הייתי מוכן להתפשר ולהישאר בתפקיד הקודם עד הפנסיה! היום אני מרגיש בטוח בעצמי, ואם לא אתקדם בחברה הנוכחית, אחפש לעצמי תפקיד בכיר בחברה אחרת.

שיטת התבוננות® עובדת על פיתוח אסרטיביות בניהול באופן שיטתי ומובנה – החל מזיהוי הבעיה, עבור בלקיחת ה"מושכות" לידיים והתבוננות על המקומות אותם יש לשנות, וכלה בלימוד "שפת האחריות" תוך יישום הטכניקות והכלים הנלמדים לבניית אסרטיביות וביטחון עצמי. עם שיטת התבוננות® הדרך שלכם לאסרטיביות בניהול סלולה ומובטחת.