אודות

אנו מציעים שירותי ייעוץ ארגוני לחברות בדגש על ניהול המשאב האנושי, אימון וייעוץ אישי למנהלים בכל היבטי החיים: בניהול הקריירה, בזוגיות ובמשפחה, וסדנאות והרצאות מקצועיות למנהלים ולחברות משפחתיות. 

צוות התבוננות® כולל יועצים ארגוניים ומאמנים אישיים (קואצ'רים) עם התמחות בנושאים מגוונים, לרבות בתחום המשאב האנושי בארגון. הצוות המקצועי בעל ניסיון עשיר בעבודה עם מערכות ארגוניות וניהוליות מגוונות. שיטת התבוננות®, מעניקה פתרונות לאתגרים, לקשיים ולפערים, הנוגעים לפעילות הניהולית, בממשק שבין החיים האישיים לחיים העסקיים – היכן שהאישי והניהולי מתערבבים, משתלבים, משפיעים ומשליכים זה על זה .
ראיית ה- 360 מעלות של התבוננות® באה לידי ביטוי באופן מובהק אף יותר בחברות ועסקים משפחתיים. היותם של בני המשפחה חיים את העסק 24/7, פועלים כפרטים בתוכו ומקיימים ביניהם יחסי גומלין שאינם מסתיימים עם תום העבודה, משפיעה על מאפייני חייהם של הפרטים בעסק משפחתי. הבנה זו מחייבת הסתכלות מערכתית ובחינת השפעות הגומלין שמקיים העסק עם הפרטים במשפחה, וליווי המעורבים תוך הקניית כלים וטכניקות שיסייעו לצמיחת העסק לצד צמיחת המשפחה (במקום האחד על חשבון השני).

גם וגם. זו גישת התבוננות®, כי הארגוני והמקצועי מתחילים באישי.

 

אורנה זכאי

אורנה זכאי, מנכ"לית התבוננות®, בוגרת תואר ראשון במנהל עסקים בהצטיינות עם התמחות בייעוץ ארגוני מטעם אוניברסיטת בר אילן, ותואר שני בלימודי משפחה מטעם המכללה למנהל בהצטיינות יתרה. בנוסף, בעלת תעודת MCI - ההסמכה הגבוהה ביותר מטעם איק"א (האיגוד הישראלי לקואצ'ינג), בעלת תעודת מגשרת מטעם לשכת עורכי הדין וחברה באיפ"א – האיגוד הישראלי לפיתוח ארגוני. ניסיונה מזה כעשרים שנה כיועצת ארגונית ומאמנת אישית למנהלים, הפועלת אל מול המגזר העסקי, לצד ניסיונה כמאמנת אישית ויועצת זוגית ומשפחתית – מקנים לה ראייה רחבה ועמוקה של 360 מעלות, המהווה יתרון ממשי וערך מוסף ייחודי, בהעצמת מנהלים וצוותים ארגוניים.

החזון שלנו

אנו מאמינים שבעידן הנוכחי לא ניתן ליצור הפרדה מהותית בין הפן העסקי – ארגוני לבין הפן הפרטי - אישי של המנהל, ולא פחות מכך של עובדיו.
מכאן שאנו בהתבוננות®, שואפים להוביל כל ארגון ומנהל שמסתייע בשירותינו למודעות באשר לצורך בהתנהלות מאוזנת שלו עצמו ולא פחות מכך של עובדיו. כמו כן, אנו מובילים מנהלים להכרה שניהול עובדים מיטבי במאה ה-21 מחייב ראייה של כל עובד כמכלול שלם שסך חלקיו, לרבות קריירה, זוגיות, משפחה, מימוש עצמי ועוד, מקיימים ביניהם דינמיקה, ומכאן שמשפיעים ומושפעים האחד מהשני.