העצמה אישית

סדנת צמיחה והעצמה

במסגרת הסדנה נלמד אודות הגורמים המעכבים אותנו בדרך לצמיחה אישית, נבין כי התפיסה העצמית שלנו ותחושת הערך הנן תולדה של המחשבות שלנו, וכי המפתח לשינוי מהותי תלוי למעשה רק בנו. נכיר בכוחו של חלום המתורגם לחזון לעורר אותנו לחיים מלאי עשייה והשפעה, ונתנסה בהתוויית דרך מיטבית להצבת מטרות ויעדים בכל תחום, מה שיביא בהכרח לשיפור באיכות חיינו ומינוף התוצאות שלנו הן ברמה האישית והן ברמת הארגון.

מטרות הסדנה:

  1. המשתתפים ילמדו לזהות את הגורמים המעכבים בדרך לצמיחה אישית.
  2. המשתתפים יקבלו כלים שיניעו אותם קדימה, ממקום של עצמאות, אותנטיות וחירות פנימית.
  3. המשתתפים יתוודעו להבדל המהותי שבין להיות "קורבן" של הנסיבות לבין לקיחת אחריות ואחיזה ב"מושכות החיים" ומכאן יכירו בכך, שהמפתח לשינוי מהותי נתון בידיהם ובאחריותם.
  4. המשתתפים ירכשו כלים ליצירת איזון בין ה- Being (התחושות העמוקות) לבין ה- Doing (העשייה), מה שיוביל ליצירת איזונים נכונים בחייהם.

פרטי הסדנה:

  1. משך הסדנה 7 שעות אקדמיות, עם זאת ניתן לקיימה במסגרת יום מרוכז אחד או לחלופין לחלקה לשני מפגשים. 
  2. מספר המשתתפים מוגבל ל- 15 איש.

סדנת "העצמה אישית" פותחה ע"י אורנה זכאי, יועצת ארגונית, יועצת זוגית ומשפחתית, מגשרת ומאסטר קואוצ'ינג בשיטת התבוננות® המשלבת ראייה ניהולית–ארגונית, לצד הבנה מעמיקה של העובד ובכך יוצרת שיפור בתהליכי הניהול בארגון ככלל וניהול מיטבי של המשאב האנושי, בפרט. שיפור זה נעשה תוך רתימת העובדים ליעדים; יצירת מעורבות ושיתופיות; וחיזוק תחושת המשמעות ושביעות רצון.